Direkt till innehållet ?

Aktiespararen

Sveavägen 151
105 99 Stockholm
aktiespararen@aktiespararna.se
Tel: 08-50 65 15 00
Fax: 08-32 61 22

Chefredaktör/Kommunikationschef
Joel Holm
08-50 65 15 09
joel.holm@aktiespararna.se

Annonsförsäljning
Caroline Berglund
08-50 65 15 24
Caroline.Berglund@aktiespararna.se
Webbansvarig
Sverker Brudin
08-50 65 15 76
sverker.brundin@aktiespararna.se

Analytiker
Christoffer Ahnemark
08-50 65 15 76
christoffer.Ahnemark@aktiespararna.se

Fondredaktör
Aron Sigblad
08-50 65 15 76
aron.sigblad@aktiespararna.se 
Analytiker
Carl-Henrik Söderberg
08-50 65 15 47
Carl-Henrik.Soderberg@aktiespararna.se
Art Director
Mattias Lundvist
08-50 65 15 23
mattias.lundqvist@aktiespararna.se

Grafisk formgivare
Jonna Ström
08-50 65 15 22
jonna.strom@aktiespararna.se

Webbredaktör
Märta Skog
08 - 50 65 15 04
marta.skog@aktiespararna.se

 

 

Mattias Lundqvist
08 - 50 65 15 23
 

Om Aktiespararen

Information om tidningen, annonsinformation (tidning, nyhetsbrev och webb), försäljningsställen.

Läs Mer