Direkt till innehållet ?

TACK för att

DU läser våra inlägg på sidan.

Det är du som läsare som ger oss i lokalavdelningen motivationen att skriva  här på sidan om sådant som vi tror berör eller inspirerar dig på ett eller annat sätt att investera i aktier. Vi kan lägga januari månads besöksresultat - 30283 unika besökare samt 32058 sidhänvisningar - bakom oss samtidigt som det kliar i fingrarna för att trycka på tangenterna för att förmedla en och annan artikel till dig igen. För att vässa till innehållet ytterligare efterlyser vi tips och idéer från dig om vad vi kan ta upp här på sidan. Kommentera inläggen eller mejla till oss om det som du tycker är viktigt att föra fram när det gäller vår ekonomi och investeringar.

Ha det gott och gör goda investeringar.

 
 

Kommentarer

  1. Hans Hansson2012-02-01 20.08

    Bra Johnny. Bara på dem. Vi måste jaga våra medlemmar lite så vi får igång en ordentlig debatt i olika aktierelaterade frågor/ämnen
    Kommentera artikeln

    Genom att kommentera godkänner du våra villkor.

    Villkor för kommentering

    Här kan du kommentera artiklar på Aktiespararnas webbplats. Du kan analysera och kritiskt granska innehållet. Sakliga, fyndiga och välskrivna kommentarer för debatten framåt.

    Aktiespararna har rätten att ta bort kommentarer som är opassande eller som inte följer Sveriges lagar.

    Kommentarerna får inte innehålla:

    • Påhopp och/eller smutskastning av personer eller företag.
    • Kommersiella budskap
    • Icke relevant information som inte rör forumet och webbplatsens huvudområde
    • Stötande kommentarer
    • Uppmaningar till brott
    • Hets mot folkgrupp
    • Innehåll som strider mot personuppgiftslagen
    • Innehåll som strider mot upphovsrättslagen (citera gärna men ange källa)
    • Innehåll som anses vara falsk i syfte att bedra andra besökare

    Skribenter garanteras anonymitet. IP-adresser kan dock lämnas ut om polis/åklagarmyndighet eller domstol så kräver.

    Om artikeln

    Nyheter från Aktiespararna