Du är här

Ledning

Ola Jansson

Titel: 
Operativ Chef och Chef för Aktiespararna Utbildning

E-post: ola.jansson@aktiespararna.se

Joel Holm

Titel: 
Chefredaktör och kommunikationschef

E-post: joel.holm@aktiespararna.se

Tel: 073-709 72 06

Joacim Olsson

Titel: 
VD

E-post: joacim.olsson@aktiespararna.se

Tel: 08-506 515 39

Claes-Göran Olsson

Titel: 
Chef medlems- och ledningsgruppsservice

E-post: claes-goran.olsson@aktiespararna.se

Tel: 08-506 515 34

Claes Folkmar

Titel: 
Chef för marknadsbevakningen

E-post: claes.folkmar@aktiespararna.se

Tel: 0735-065 559

Charlotte Löfqvist

Titel: 
Ekonomichef

E-post: charlotte.lofqvist@aktiespararna.se

Tel: 08-506 515 49

Annika Ismarker

Titel: 
Marknadschef Aktiespararna

E-post: annika.ismarker@aktiespararna.se

Tel: 0708-575729

Tala om vad ni tycker

Tala om vad ni tycker

Ni är just nu inne på en betaversion av nya aktiespararna. Lämna gärna feedback på vad ni tycker i formuläret nedan.