Du är här

Redaktionen Aktiespararen

Webbredaktionen Aktiespararna

Webbredaktionen Aktiespararna/Aktiespararen

E-post: webbred@aktiespararna.se

Tel: 08–50 65 15 00 (vxl)

Tidningen Aktiespararen redaktion

E-post: aktiespararen@aktiespararna.se

Tel: 08-50 65 15 00 (vxl)

Mattias Lundqvist

Titel: 
Art director

E-post: mattias.lundqvist@aktiespararna.se

Tel: 08-506 515 23

Märta Skog

Titel: 
Digital marknadsansvarig

E-post: marta.skog@aktiespararna.se

Tel: 08-50 65 15 04

Jonna Ström

Titel: 
Grafisk formgivare

E-post: Jonna.strom@aktiespararna.se

Tel: 08-506 515 22

Joel Holm

Titel: 
Chefredaktör och kommunikationschef

E-post: joel.holm@aktiespararna.se

Tel: 073-709 72 06

David Flatbacke-Karlsson

Titel: 
Webbredaktör och reporter

E-post: David.flatbacke@aktiespararna.se

Tel: 08-506 517 11

Christoffer Ahnemark

Titel: 
Analytiker och Börsredaktör

E-post: Christoffer.ahnemark@aktiespararna.se

Tel: 08-50651520

Caroline Berglund

Titel: 
Chef Företagsrelationer

E-post: caroline.berglund@aktiespararna.se

Tel: 070-608 39 73

Carl-Henrik Söderberg

Titel: 
Analytiker och webbredaktör

E-post: Carl-henrik.soderberg@aktiespararna.se

Tel: 08-50651547

Annika Ismarker

Titel: 
Marknadschef Aktiespararna

E-post: annika.ismarker@aktiespararna.se

Tel: 0708-575729

Tala om vad ni tycker

Tala om vad ni tycker

Ni är just nu inne på en betaversion av nya aktiespararna. Lämna gärna feedback på vad ni tycker i formuläret nedan.