Bli medlem
Bli medlem

Du är här

Medarbetare

Sverre Linton

Titel: 
Chefsjurist

E-post: sverre.linton@aktiespararna.se

Tel: 08-506 515 15

Sofia Wallberg

Titel: 
Projektledare

E-post: sofia.wallberg@aktiespararna.se

Tel: 072-223 70 98

Peter Malmqvist

Titel: 
Chef Analysguiden

E-post: peter.malmqvist@aktiespararna.se

Ola Jansson

Titel: 
Operativ Chef och Chef för Aktiespararna Utbildning

E-post: ola.jansson@aktiespararna.se

Märta Skog

Titel: 
Digital marknadsansvarig

E-post: marta.skog@aktiespararna.se

Tel: 08-506 515 04

Lena Löf

Titel: 
Medlemsservice

E-post: medlemsservice@aktiespararna.se

Tel: 08-506 515 00

Katarina Wall

Titel: 
Ekonomiassistent

E-post: katarina.wall@aktiespararna.se

Tel: 08-506 515 32

Jonna Ström

Titel: 
Grafisk formgivare

E-post: Jonna.strom@aktiespararna.se

Tel: 08-506 515 22

Jonatan Andersson

Titel: 
Redaktör och företagskontakter

E-post: jonatan.andersson@aktiespararna.se

Tel: 0708-69 68 98

Joel Holm

Titel: 
Chefredaktör och kommunikationschef

E-post: joel.holm@aktiespararna.se

Tel: 073-709 72 06

Joacim Olsson

Titel: 
VD

E-post: joacim.olsson@aktiespararna.se

Tel: 08-506 515 39

Henriette Lindholm

Titel: 
Projektadministration utbildningar och resor

E-post: henriette.lindholm@aktiespararna.se

Eva-Lena Johansson

Titel: 
Medlemsservice

E-post: medlemsservice@aktiespararna.se

Tel: 08-506 515 00

David Flatbacke-Karlsson

Titel: 
Webbredaktör och reporter

E-post: David.flatbacke@aktiespararna.se

Tel: 08-506 517 11

Claes-Göran Olsson

Titel: 
Chef medlems- och ledningsgruppsservice

E-post: claes-goran.olsson@aktiespararna.se

Tel: 08-506 515 34

Christoffer Ahnemark

Titel: 
Analytiker och Börsredaktör

E-post: Christoffer.ahnemark@aktiespararna.se

Tel: 08-506 515 20

Charlotte Löfqvist

Titel: 
Ekonomichef

E-post: charlotte.lofqvist@aktiespararna.se

Tel: 08-506 515 49

Channa Hirsch

Titel: 
Försäljningschef B2B

E-post: channa.hirsch@aktiespararna.se

Tel: +46 739 700610

Carl-Henrik Söderberg

Titel: 
Analytiker och webbredaktör

E-post: Carl-henrik.soderberg@aktiespararna.se

Tel: 08-506 515 47

Bo Holmberg

Titel: 
Projektledare

E-post: bo.holmberg@aktiespararna.se

Tala om vad ni tycker

Tala om vad ni tycker

Ni är just nu inne på en betaversion av nya aktiespararna. Lämna gärna feedback på vad ni tycker i formuläret nedan.