Bli medlem
Bli medlem

Du är här

Medarbetare

Sverre Linton

Titel: 
Chefsjurist

E-post: sverre.linton@aktiespararna.se

Tel: 08-506 515 15

Sofia Wallberg

Titel: 
Projektledare

E-post: sofia.wallberg@aktiespararna.se

Tel: 072-223 70 98

Ola Jansson

Titel: 
Operativ Chef och Chef för Aktiespararna Utbildning

E-post: ola.jansson@aktiespararna.se

Mohammed Salih

Titel: 
Ansvarig lokalverksamhet

E-post: mohammed.salih@aktiespararna.se

Tel: 070-3514393

Mia Jansson

Titel: 
Medlemsservice

E-post: medlemsservice@aktiespararna.se

Märta Skog

Titel: 
Digital marknadsansvarig

E-post: marta.skog@aktiespararna.se

Tel: 08-506 515 04

Marko Mujic

Titel: 
Account Manager

E-post: Marko.Mujic@aktiespararna.se

Madeleine Åkerblad

Titel: 
Medlemsservice

E-post: medlemsservice@aktiespararna.se

Katarina Wall

Titel: 
Ekonomiassistent

E-post: katarina.wall@aktiespararna.se

Tel: 08-506 515 32

Josephine Ohrelius

Titel: 
Account Manager

E-post: Josephine.ohrelius@aktiespararna.se

Jonna Ström

Titel: 
Grafisk formgivare

E-post: Jonna.strom@aktiespararna.se

Tel: 08-506 515 22

Joanna Konarski

Titel: 
Grafisk formgivare

E-post: joanna.konarski@aktiespararna.se

Joakim Örnstig

Titel: 
Chef medlemskap och kommunikation

E-post: joakim.ornstig@aktiespararna.se

Tel: 076-0039090

Joacim Olsson

Titel: 
VD

E-post: joacim.olsson@aktiespararna.se

Tel: 070-9691940

Jakob Palmgren

Titel: 
Webkommunikatör

E-post: jakob.palmgren@aktiespararna.se

Tel: 08-50651501

Henriette Lindholm

Titel: 
Projektadministration utbildningar och resor

E-post: henriette.lindholm@aktiespararna.se

Fanny Engström

Titel: 
Redovisningsekonom/löneadministratör

E-post: fanny.engstrom@aktiespararna.se

Tel: 08-50651527

Christoffer Ahnemark

Titel: 
Analysansvarig

E-post: Christoffer.ahnemark@aktiespararna.se

Tel: 08-506 515 20

Christina Ståhl

Titel: 
Marknadschef

E-post: christina.stahl@aktiespararna.se

Tel: +46 70 286 03 07

Charlotte Löfqvist

Titel: 
Ekonomichef

E-post: charlotte.lofqvist@aktiespararna.se

Tel: 08-506 515 49

Channa Hirsch (mammaledig)

Titel: 
Försäljningschef B2B

E-post: channa.hirsch@aktiespararna.se

Carl-Henrik Söderberg

Titel: 
Huvudredaktör/analytiker

E-post: Carl-henrik.soderberg@aktiespararna.se

Tel: 08-506 515 47

Bo Holmberg

Titel: 
Projektledare

E-post: bo.holmberg@aktiespararna.se

André Netzèn Örn

Titel: 
Ansvarig lokalverksamhet/analytiker

E-post: andre.netzen@aktiespararna.se

Tel: 072-0584450

Tala om vad ni tycker

Tala om vad ni tycker

Ni är just nu inne på en betaversion av nya aktiespararna. Lämna gärna feedback på vad ni tycker i formuläret nedan.