Bli medlem
Bli medlem

Du är här

Medarbetare

Sverre Linton

Titel: 
Chefsjurist

E-post: sverre.linton@aktiespararna.se

Tel: 08-506 515 15

Sofia Wallberg

Titel: 
Projektledare

E-post: sofia.wallberg@aktiespararna.se

Tel: 072-223 70 98

Ola Jansson

Titel: 
Operativ Chef och Chef för Aktiespararna Utbildning

E-post: ola.jansson@aktiespararna.se

Mohammed Salih

Titel: 
Ansvarig lokalverksamhet

E-post: mohammed.salih@aktiespararna.se

Tel: 070-3514393

Märta Skog

Titel: 
Digital marknadsansvarig

E-post: marta.skog@aktiespararna.se

Tel: 08-506 515 04

Marcus Skarphagen

Titel: 
Säljare

E-post: marcus.skarphagen@aktiespararna.se

Tel: 070-8609063

Lena Löf

Titel: 
Medlemsservice

E-post: medlemsservice@aktiespararna.se

Tel: 08-506 515 00

Katarina Wall

Titel: 
Ekonomiassistent

E-post: katarina.wall@aktiespararna.se

Tel: 08-506 515 32

Jonna Ström

Titel: 
Grafisk formgivare

E-post: Jonna.strom@aktiespararna.se

Tel: 08-506 515 22

Jonatan Andersson

Titel: 
Redaktör och företagskontakter

E-post: jonatan.andersson@aktiespararna.se

Tel: 0708-69 68 98

Joakim Örnstig

Titel: 
Chef medlemskap och kommunikation

E-post: joakim.ornstig@aktiespararna.se

Tel: 076-0039090

Joacim Olsson

Titel: 
VD

E-post: joacim.olsson@aktiespararna.se

Tel: 070-9691940

Jakob Palmgren

Titel: 
Webkommunikatör

E-post: jakob.palmgren@aktiespararna.se

Tel: 08-50651501

Henriette Lindholm

Titel: 
Projektadministration utbildningar och resor

E-post: henriette.lindholm@aktiespararna.se

Fanny Engström

Titel: 
Redovisningsekonom/löneadministratör

E-post: fanny.engstrom@aktiespararna.se

Tel: 08-50651527

Eva-Lena Johansson

Titel: 
Medlemsservice

E-post: medlemsservice@aktiespararna.se

Tel: 08-506 515 00

David Flatbacke-Karlsson

Titel: 
Webbredaktör och reporter

E-post: David.flatbacke@aktiespararna.se

Tel: 072 058 44 97

Christoffer Ahnemark

Titel: 
Analytiker och Börsredaktör

E-post: Christoffer.ahnemark@aktiespararna.se

Tel: 08-506 515 20

Christina Röisland- Aanensen

Titel: 
Marknadschef

E-post: christina.roisland@aktiespararna.se

Tel: +46 70 286 03 07

Charlotte Löfqvist

Titel: 
Ekonomichef

E-post: charlotte.lofqvist@aktiespararna.se

Tel: 08-506 515 49

Channa Hirsch

Titel: 
Försäljningschef B2B

E-post: channa.hirsch@aktiespararna.se

Carl-Henrik Söderberg

Titel: 
Analytiker och webbredaktör

E-post: Carl-henrik.soderberg@aktiespararna.se

Tel: 08-506 515 47

Bo Holmberg

Titel: 
Projektledare

E-post: bo.holmberg@aktiespararna.se

André Netzèn Örn

Titel: 
Ansvarig lokalverksamhet/analytiker

E-post: andre.netzen@aktiespararna.se

Tel: 072-0584450

Tala om vad ni tycker

Tala om vad ni tycker

Ni är just nu inne på en betaversion av nya aktiespararna. Lämna gärna feedback på vad ni tycker i formuläret nedan.